Home / Siyaset / SERMİN GÖKSU’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

SERMİN GÖKSU’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Spread the love

Ak Parti Dörtyol İlçe Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Göksu, mesajında şunları söyledi: Allah’a şükürler olsun ki, bir Mübarek Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçen yıl Ramazan Ayında aramızda olup, bu yıla ulaşamayanları rahmetle anıyorum.

Ramazan-ı Şerif, birlik beraberliğin ve yardımlaşmanın yaşandığı, önemli özellikleri olan bir aydır. Bu ayda, sağlığın yerinde olanlar oruçlarını tutarlar ve her zaman olduğu gibi diğer ibadetlerini en güzel şekilde yerine getirmeye çalışırlar. Bu ayın, feyiz ve bereketinden ziyadesiyle faydalanmak hepimiz için güzel bir imkân olacaktır. İnsanlar olarak, bu ayda açlığın yoksulluğun ne demek olduğunu daha iyi anlama imkânımız olacağı muhakkaktır. Bu Mübarek ayda kardeşlerimizin sofralarına katkıda bulunarak, birlikte iftarı açmak elbette onları çok sevindirecektir.

Her zaman olduğu gibi, bu ayda dünyanın değişik yerlerinde açlıktan ve zulümden inleyen kardeşlerimize de yardımcı olmak, insanlık görevimizdir.

Etrafımızdaki öksüz ve yetim çocukları tespit ederek, onları sevindirmemiz takdire şayan bir hareket olacaktır. Vatanımız için canlarını feda eden Şehitlerimizin ailelerini ziyaretlerimizle onurlandıracağız.

Mübarek Ramazan Ayının, tüm İslam Ülkelerinin birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni ediyorum.

Tüm İslam Aleminin Ramazan-ı Şeriflerini tebrik eder, daha nice Mübarek günlere çıkmayı Cenabı-ı Allah’tan niyaz ederim. Selam, saygı ve hürmetlerimle…

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir