Home / Hatay / Hassa / NUSAYBİNDEN HASSA’YA TEŞEKKÜR MEKTUBU

NUSAYBİNDEN HASSA’YA TEŞEKKÜR MEKTUBU

Spread the love

Abdurrahman DemirelTürk Silahlı Kuvvetleri tarafından Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’e teşekkür mektubu gönderildi.
Hassalı bir grup gönüllü kadın ve Hassa Esnaf Odası yetkililerinin Mardin Nusaybin’de PKK Terör Örgütüne karşı görev yapan güvenlik güçlerimize gıda ,giyim eşyası ve mektuplarla moral desteğinde bulunması nedeniyle, 7.Kolordu Komutanı Korgeneral Sayın İbrahim YILMAZ , Hassa Halkına adına Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’e teşekkür mektubu gönderdi.
Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel teşekkür mektubu ile ilgili yaptığı açıklamada;
“Bugün Mardin Nusaybin’den Şahsımda Hassa’lı Hemşehrilerimize 7.Kolordu Komutanımız Korgeneral Sayın İbrahim YILMAZ Paşamızdan Teşekkür Mektubu Aldık.
Bizde Paşamızın Şahsında Bütün Silahlı Kuvvetlerimize ve Emniyet Teşkilatımıza Çok Teşekkür Eder Görevlerinde Üstün Başarılar Dileriz. Allah Devletimize ve Milletimize Zeval Vermesin. Rabbim Düşmanlarımızın Hain Emellerinden Vatanımızı ve Milletimizi, Askerimizi ve Polisimizi Muhafaza Eylesin. Saygıdeğer Hassalı vatansever hemşehrilerime çok anlamlı yardımları için çok teşekkür eder içten selam ve saygılarımı sunarım.”dedi.
Daha önce de, Hassalı bir grup Lise öğrencilerinin ve öğretmenin güvenlik kuvvetlerimize göndermiş olduğu destek yardımlarından dolayı Hassa Çardak Anadolu Lisesi Müdürü Eshat Bulut’a da Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından teşekkür mektubu gönderilmişti.

 

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir