Home / Hatay / Hassa / KÜRECİ MAHALLE MUHTARI VE VATANDAŞLARDAN FEN İŞLERİ SAHA AMİRLİĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

KÜRECİ MAHALLE MUHTARI VE VATANDAŞLARDAN FEN İŞLERİ SAHA AMİRLİĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Spread the love

KÜRECİ MAHALLE MUHTARI VE VATANDAŞLARDAN FEN İŞLERİ SAHA AMİRLİĞİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİHassa ilçesi Küreci Mahallesi Muhtarı Muhammed Gıttık ve Küreci mahalle sakinleri Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Fen İşleri Saha Amirliği’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hassa ilçesinde yaşanan sorunların çözümünde ve hizmet sunumunda yeni alınan araçlar ile birlikte HBB’nin hızlanacağını bildiren Fen İşleri Saha Amirliği yetkilileri, Hatay’ın her ilçesinde ulaşımı rahatlatacak yeni projeler ürettiklerini kaydetti.

ALTYAPI VE ÜSTYAPI SORUNLARINI MİNİMİZE ETME ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

Küreci Mahallesi’nin sorun ve sıkıntılarını dinleyen yetkililer, vatandaşları memnun etmek için 15 ilçe genelinde gerek altyapı gerekse üstyapı sorunlarını minimize etme çalışmalarının devam edeceğini ve çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını bildirdi.

KÜRECİ MAHALLE MUHTARI GITTIK’TAN BAŞKAN SAVAŞ’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Muhtar Gıttık ise, “Küreci Mahalle Muhtarı olarak ve mahalle sakinleri adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’a teşekkür ederim. Mahallemizde yaşadığımız sıkıntılar uzun yıllar çözümden uzak kalmıştı. Fakat Başkanımız Savaş, bizlere verdiği sözleri tutarak mahallemizdeki sıkıntılara çözüm üretti. Hassa ilçemize ve mahallemize göstermiş olduğu çalışmalardan dolayı kendisine minnettarız. Bizlere vermiş olduğu sözleri yerine getirerek mahallem adına Başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir