Home / Hatay / Hassa / HASSA’YA HALI SAHA MÜJDESİ

HASSA’YA HALI SAHA MÜJDESİ

Spread the love

Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel,Hassa geneline 6 adet halı saha yapılacağı müjdesini verdi.
Proje Bedeli 1.252.435,02 TL olan Sözleşme Protokolü Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet M. Kasapoğlu ve Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel tarafından Ankara’da İmzalandı.
Hassa Merkez, Aktepe, Küreci, Gülkent, Aşağı Karafakılı ve Akbez Mahallelerine Birer Adet
Sentetik Çim Yüzeyli Halı Saha Projesinin onaylandığını belirten,
Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel konu ile ilgili yaptığı açıklamada;
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı tarafından projesi onaylanan Sentetik Çim Yüzeyli Halı Sahalarımızın yapımına en kısa zamanda başlanacaktır.Güzel ve şirin ilçemize yeni sportif alanları kazandıracağımız için mutluyuz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutacak,sağlıklı yaşamlarına katkı sağlayacak sportif alanların oluşturulması çok önemlidir.Hassa Belediyesi olarak sportif faaliyetlere önem vermekteyiz.Belediye Spor Kulübü bünyesinde çeşitli spor dalları alanında faaliyet yürütülmektedir.Hatay’ın hiçbir ilinde bulunmayan ,yalnızca bizim Hassa Belediye Spor bünyesinde bulunan Hassa Hokey Klubü,Türkiye genelinde yapılan müsabakalarda önemli başarılara imza atmışlardır.Bundan böyle Hassa farklı spor alanlarında da adını duyuracaktır” dedi.
Başkan Demirel;
Projemizin Onaylanmasında Emeği Geçen Hatay Milletvekili Fevzi ŞANVERDİ, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin YAYMAN, Saygıdeğer Büyüklerime ve Spor Toto Teşkilat Başkanına Hassa Hemşehrilerim Adına Çok Teşekkür Ederim.”dedi.

hassa hassa-hatay abdurrahman-demirel-belediye-baskani

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.