Home / Hatay / Hassa / HASSA’DA JANDARMAYA VE EMNİYETE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

HASSA’DA JANDARMAYA VE EMNİYETE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Spread the love

Hassa’da  Jandarma Komutanlığı ile Emniyet Amirliğine Teşekkür ziyareti yapıldı.

Hassa Kaymakamı

Kaymakam Mustafa PALA, Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ile siyasi parti ilçe başkanları, Belediye Meclis Üyeleri,STK Temsilcileri ve mahalle muhtarları, 15 Temmuz darbe girişimi karşısında gösterdikleri duruştan dolayı Garnizon Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek teşekkür etti.

Sayın Kaymakamımız Pala,

 

15 Temmuz Gecesi FETÖ/PDY Terör Örgütü Tarafından Ülkemizin İstikrarına ve Demokrasimize Yönelik darbe girişimine karşı dik duruşuyla milletimizin ve devletimizin yanında olan Jandarma ve Emniyet Teşkilatlarımıza teşekkür ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek,

Ülkenin milli birlik ve beraberliğinin devamı için yaşanan son olayların bir daha yaşanmaması temennisinde bulundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Türkiye’nin en değerli kurumlarından biri olduğunu vurgulayan Pala, bir grup teröristin yaptığı darbe girişiminin tüm kuruma mal edilemeyeceğini söyledi.

Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ise

Darbelerin ülkeyi geriye götürdüğünü, ülkenin kalkınmaya ve büyümeye devam etmesini istediklerini kaydetti.

Başkan Demirel;

Ayrıca Hatay’ın isminin “Azizhayat” olarak değiştirilmesi için meclise kanun teklifi  sunulması için kampanya başlattıklarını sözlerine ekledi.

İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek ve İlçe Emniyet Amiri Mustafa Ateş de ziyaretten dolayı teşekkür ederek her zaman milletin yanında olduklarını belirtiler.

 

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.