Home / Hatay / Hassa / HASSA’DA DOĞAKA’DAN PROJE İMZASI

HASSA’DA DOĞAKA’DAN PROJE İMZASI

Spread the love

HASSA’DA DOĞAKA’DAN PROJE İMZASI

DOĞAKA,Hassa Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile proje sözleşmesi imzaladı.

Hassa Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğünün ” Alternatif Enerji Entegreli Modern Sulama Metotlarının Bilgisayarlı Projelendirme Teknikleri ” projesi ,Doğaka tarafından desteklenmesi ile ilgili proje sözleşmesi,  kurum binasında imzalandı.

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın  2014 yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim Döneminde desteklenmeye hak kazanan proje sözleşmesi, Hassa Gıda Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Reşat DUYMAZ  ve Doğaka yetkilisi tarafından imzalandı.

Hassa Gıda Tarım Ve Hayvancılık İlçe Müdürü Reşat DUYMAZ, Proje sözleşmesi ile ilgili yaptığı açıklamada;

“Proje kapsamında düzenlenecek ” Alternatif Enerji Entegreli Modern Sulama Metotlarının Bilgisayarlı Projelendirme Teknikleri Eğitimi” ile bilinçsiz sulama yapılmasının önüne geçilmesi ve su kaynaklarından verimli ve etkin bir şekilde faydalanılması amaçlanmaktadır. Ayrıca Müdürlük personelinin bilgisayarlı proje tekniklerinin uygulanması ve denetlenmesi hususunda bilgi düzeylerinin arttırılması hedeflenmektedir.”dedi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da 2. Paramotorlu Terörist Vakası

Spread the love Hatay Valiliğinden yapılan açıklama’da Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında; Hatay’ın Hassa ilçesi kırsalında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir