Home / Hatay / Hassa / HASSA BELEDİYE BAŞKANI GAZİ ASKERİ, BABA OCAĞINDA ZİYARET ETTİ.

HASSA BELEDİYE BAŞKANI GAZİ ASKERİ, BABA OCAĞINDA ZİYARET ETTİ.

Spread the love

Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel Hakkari’de yaralanan askeri baba ocağında ziyaret etti.

13958005_1786202581592836_2907493894004496824_o

Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, 29 Temmuz günü Hakkari’nin Çukurca ilçesinde, PKK’lı teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerine düzenlediği saldırıda yaralanan Hatay Hassa nüfusuna kayıtlı Jandarma Uzman Çavuş Mikail Kahiye ‘yi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hassa Belediye Başkan Demirel ;
Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin huzur ve refahı için mücadele eden Kahraman Güvenlik güçlerimize yapılan saldırıları şiddetle kınadığını ifade ederek başladığı konuşmasında;
“Cennet vatanımıza göz diken iç ve dış düşmanlara karşı canını feda eden aziz şehitlerimiz ve uzuvlarının bir kısmını kaybeden kahraman gazilerimiz sayesinde bugün rahat bir şekilde yaşıyoruz. Gazi ve şehitlerimiz ülkemizin sigortasıdır. Eli öpülesi anaların besleyip büyüttüğü, tırnağına bile zarar gelmesine kıyamadığı, canından can kattığı, ciğerparelerini vatanına kurban adadığı yiğitlerimiz ülkemizin göz bebeğidir. İşte bu yiğitlerin bir parçası olan hemşerim Mikail kardeşimi de alnından öpüyorum. Mikail kardeşimin nezhinde bütün aziz şehitlerimizi şükranla yad ederek kahraman gazilerimize Allah’tan acil şifalar dilerim. dedi.
Mikail Kahiye’de ziyaretlerinden dolayı Başkan Demirel’e teşekkür ederek,en kısa zamanda silah arkadaşlarının yanında olmak istediğini belirtti.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir