Home / Hatay / İskenderun / FATİH TOSYALI’DAN DUYGULANDIRAN ZİYARET

FATİH TOSYALI’DAN DUYGULANDIRAN ZİYARET

Spread the love

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisine telefonla ulaşan Özge Kara isimli gencin isteğini kırmayarak ailesine ziyarette bulundu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bekbele Mahallesinde ikamet eden Özge Kara kardeşimizin daveti üzerine evlerine konuk olduk.Değerli kardeşimiz ve ailesi ile sıcak bir sohbet ettik. Kaya ailesine göstermiş oldukları misafirperliklerinden dolayı teşekkür ederim .Her daim vatandaşlarımızın yanındayız”dedi.

Aile ile yakından ilgilenen Başkan Tosyalı,her türlü sıkıntılarında ailenin yanında olacaklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “her fırsatta vatandaşlarımız ile iç içe olmaya özen gösteriyoruz.Belediye olarak engelli ve hasta vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz.Evde sağlık birimimiz ile de hasta,engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.İskenderun Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

BAŞKANIMIZIN ZİYARETİ BİZLERİ MEMNUN ETTİ

Başkan Tosyalı’nın kendilerini ziyaret etmelerinden ötürü mutlu olduklarını dile getiren Kaya ailesinin fertleride , “Allah Başkanımızı başımızdan eksik etmesin. Özge kızımız Başkanımızı telefonla arayarak kendisi görmek istediğini iletti.Bunun üzerine Belediye Başkanımız evimize gelerek bizleri ve Özge kızımızı sevindirdi.Biz Başkanımızdan razıyız Allah’ta kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, Sahil Bandı Çalışmalarını İnceledi

Spread the love İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, sahil bandında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. …

Bir yanıt yazın