Home / Reklam / En İyi 5 Pırlanta Beştaş Modeli

En İyi 5 Pırlanta Beştaş Modeli

Spread the love

En İyi 5 Pırlanta Beştaş Modeli

Bayanlar için alınan hediyelerin baş tacı olarak bilinen ve tercih edilen Pırlanta ürünleri özellikle yüzük konusunda daha farklı çalışmalara yer vermektedir. Çalışmaların en dikkat çekici ve olmazsa olmazları arasında yer alan beştaş yüzükler ise şuan itibari ile en yenilenmiş halleri ile karşımızdadır. Özellikle taş yuvalarının geniş tutulması ile birlikte kendinden oldukça fazla söz ettiren bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Tamı tamına 1.00 karat Pırlanta değerinde olan bu yüzük ise ağırlığı seven bayanların istediği tüm kriterlere sahip olarak tasarlanmıştır. Toplam olarak 5 taşı bulunmakta ve tüm taşların etrafı da yine aynı şekilde küçük taşlarla çevrilmektedir. Yüksek kasası olan ve parmaktaki duruşu sayesinde gönüllere taht kurmaya oldukça eğimlidir. Böylesine orijinal bir ürünle kendinizi olduğundan fazla özel hissedebilirsiniz.

Evlenme teklifleri için birebir olan bu parça ise taş dizilme şekli ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Oldukça büyük ve ayrık durmasını sağlayan ince ayrıntı sayesinde beklediğiniz tüm performansı kolaylıkla yakalayabileceksiniz. Taşların kancaları dahi bir o kadar asil ve zengin duruşludur diyebiliriz. Bayanların çok beğendiği ve takı koleksiyonları arasında olmasını istediğini bir üründür. Tamamen sertifikalı ve ürün garantisi adı altında güzel günlerde kullanım sağlanabilir.

Şu sıralar en çok çalışması yapılan bu ürünün özellikleri ise saymakla bitmeyeceği için işleniş şekli bile diğer ürünlere göre çok farklıdır. Sadece beştaş değil farklı bir havaya sahip olan bu yüzük oval şekilde tasarlanmış ve kenar taşların sıklığından ötürü de koyu bir renge sahip olmuştur. Sanki iki renkli çalışma yapılmış havasında gibi bir izlenim sergilemektedir.

Tamamen tacı anımsatan bu özel koleksiyon çalışması ise özellikle uzun parmaklı bayanlara çok yakışacaktır diyebiliriz. Hem zarif hem de gösterişli olmasından dolayı hem olduğundan daha fazla parlama sağlamakta hem de tüm bakışları üzerine toplamaktadır. Taş seçimlerinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Dilerseniz daha büyük Pırlanta taşlarla farklı kasalı seçimlerde her zaman için mevcuttur. Altın ayarları daha çok 8 ayardan başlar ve tercihe göre ayar seçeneği çalışmaları yapılabilir.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Dentist Implants Diş Hekimliği Sitesi

Spread the loveTürkiye, Avrupa ve Arap ülkelerine yönelik sağlık turizmi ile diş implantı hizmeti başlamıştır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir