Home / Siyaset / DÖRTYOL AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN BUSENUR İÇİN DESTEK

DÖRTYOL AK PARTİ KADIN KOLLARINDAN BUSENUR İÇİN DESTEK

Spread the love

Dörtyol İlçesinde Lösemi hastası Busenur Kaba için, geniş katılımlı destek kampanyası başlatıldı. 12 yaşında olan, on ay önce akut lenfoblastik lösemi teşhisi konan Busenur Kaba için başlatılan kök hücre ve kan bağışı kampanyasına her kesimden ciddi bir destek geldi.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları da davete iştirak ederek, bugün de bizde varız dediler.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları, Busenur Kaba için, ellerinden gelen tüm imkânlarını seferber edeceklerini ifade ederek, kan bağışı ve kök hücre için adeta birbirleriyle yarıştılar.

İlçede Kızılay şubesi ve bir gurup STK nın de girişimi ile “Yiğit Dörtyol Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” kampanyasında, Komite tarafından önceden çeşitli kurum ve kuruluşlar ziyaret edildi. Konu hakkında bilgiler verildi.

Dörtyol İlçemiz her zaman olduğu gibi Busenur için de, birlik ve beraberlik mesajı vererek, meseleye sahip çıktı, sabah erken saatte düzenlenen programa katıldılar. Busenur için yaptıkları kan bağışlarıyla, onun yanındayız dediler.

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, Busenur’a desteklerinden dolayı tüm kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerine teşekkür ederim, dedi.

kan1

kan2

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.