Home / Hatay / Antakya / BAŞKAN KİMYECİ, GÜNYAZI – DOĞANKÖY GÖNÜL SOFRASI PROGRAMINA KATILDI

BAŞKAN KİMYECİ, GÜNYAZI – DOĞANKÖY GÖNÜL SOFRASI PROGRAMINA KATILDI

Spread the love

BAŞKAN SAVAŞ DUYARLI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HATAY'I KUCAKLIYORAntakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Günyazı-Doğanköy Mahallelerini kapsayan program ile Antakya Belediyesi’nce organize edilen Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Günyazı mahallesinde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Programda Antakya Belediyesi semazen gösterisi, mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında bizi misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi ailesi adına teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Doğanköy ve Günyazı Mahallelerimizde diğer mahallelerimiz kadar değerli bizler de değer verdiğimizi göstermek ve takdirlerinize mazhar olabilmek için hizmetlerimizi sürdürüyoruz, sürdürmeye devam edeceğiz. Bugün bizleri gönül sofranıza ortak ettiğiniz için şahsım, teşkilatım ve Antakya Belediyesi olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Allah’a emanet olun.”

Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, Doğanköy Mahalle Muhtarı Emin Yıldız, Günyazı Mahalle Muhtarı Necmeddin Görür ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

ÇOCUKLARA KİTAP BAĞIŞINDA BULUNDULAR

Spread the love Antakya Soroptimist Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.