Home / Hatay / Hassa / ARDIÇLI GENÇLERİ TEKRAR BELDE OLMAK İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI

ARDIÇLI GENÇLERİ TEKRAR BELDE OLMAK İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI

Spread the love

Hatay’ın Hassa ilçesine bağlı Ardıçlı Mahallesinin gençleri internet üzerinden Mahalleye dönüştürülen beldelerinin yeniden beldeye dönüştürülmesi sosyal medya’da  imza kampanyası başlattılar.

Birçok mahalle sakinin katılmış olduğu imza kampanyasına oldukça çok ilgi gördü genel olarak imza kampanyasında Ardıçlı halkı şu sorunlara dikkat çekiyor;

Eskiden daha iyi hizmet alıyorduk ama şimdi eski hizmetin onda birini alamıyoruz beldeyken yolumuz yapılıyordu insanlarımız başkana hemen ulaşıp derdini sıkıntısını paylaşabiliyor, çözüme ulaşabiliyordu. Şimdi Hassa belediyenin yetkileri genişlediği için yoğunluklar nedeniyle randevu almak zorlaşıyor birçok hizmette aksaklıklar yaşanıyor.

Ayrıca ilçe Beldesinin ve Büyükşehrin yetkilerinin çok olması hizmetin eşit ve adaletli dağıtılmasının da önünde engel olduğunu belirtiyor mahalle sakinleri yeniden belde olmanın yolları için arayışa geçtiklerini belirtiyorlar.

Umarız sesleri gerekli mercilere duyurulur ve istedikleri haklarına tekrar kavuşurlar.

İmza kampanyasını imzalamak için tıklayın

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Hatay’da 2. Paramotorlu Terörist Vakası

Spread the love Hatay Valiliğinden yapılan açıklama’da Yıldırım-5 Amanoslar Operasyonu kapsamında; Hatay’ın Hassa ilçesi kırsalında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir