Home / Hatay / Hassa / AKBEZ’DE KERMES AÇILIŞI

AKBEZ’DE KERMES AÇILIŞI

Spread the love

Hassa’da ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes açıldı.

Hassa Akbez Mahallesinde Akbez Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği tarafından, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.
Kermeste hanımların elişi, göz nuru çeyizlerin yanı sıra yöresel yemekler, tatlı çeşitleri, hediyelik eşyalar satışa sunuldu.
Kermesin açılışına;
Hassa Kaymakamımız Mustafa PALA, Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel,İlçe Müftüsü Mehmet Sain ve çok sayıda davetli katıldı.
Minik öğrencilerin okuduğu İstiklal Marşı ve Kuran tilavetinin ardından açılışı yapılan kermeste bir konuşma yapan Hassa Kaymakamı Mustafa PALA;
“İçinde bulunduğumuz mübarek üç aylar ve Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle “Gelin Birlik Olalım”sloganı çerçevesinde ülkemizin birliği ve dirliğini korumak ve yüceltmek adına yapılan etkinliklere ihtiyacımız vardır. Ülkelerin geleceği şuan yetiştireceğimiz gençlerin eğitimine bağlıdır. Bu tür organizasyonlarla elinden tutmamız gereken gençlerimize sahip çıkmış oluyoruz. Emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.
Dernek temsilcisi Ramazan Dölek, ise;
Amaçlarının maddi durumu iyi olmayan öğrencilere katkıda bulunmak olduğunu söyledi.

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

CHP’ye destek veren Hassa Belediye Başkanı Karataş, disipline sevk edildi

Spread the love Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında, Hassa’daki yol sorununu çözmek için kredi kullanımına CHP’lilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.