Home / Siyaset / AK PARTİ HATAY, TÜRKİYE’DE HEP İLKLERİN TEŞKİLATI

AK PARTİ HATAY, TÜRKİYE’DE HEP İLKLERİN TEŞKİLATI

Spread the love

Ak Parti Hatay’da girdiği tüm seçimlerden başarı ile çıkmış, önemli İllerimizden biri. Teşkilatın  başında Türkiye’nin en genç Başkanı Avukat Ahmet Atıç bulunuyor. İl Başkanımızı bir günde 3-4 İlçede görmek mümkün.

yemek

Ak Parti, İl Başkanı ve 5 Milletvekili, İl Kadın ve  Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, tüm teşkilat mensuplarıyla  birlik ve beraberlik içinde Hatay’ın geleceği için Yeni Türkiye yolunda önemli çalışmalarda bulunmaktadır. Başarıda planlı ve özverili takım ruhu ile  çalışmanın,  önemli olduğu bir gerçek.

Sayın İl Başkanımızın önemli bir özelliği de,  İlçe Teşkilatlarının tüm kademelerini yakından tanıması faaliyetlerinde kolaylık sağlamaktadır

Ahmet Atıç, İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığı dönemden beri önemli başarılara imza atmış bir isim. Geçen yılda, Türkiye’de  bir ilki  başararak Hatay’ın ilçelerinde görev yapmış ve yapmakta olan teşkilat mensuplarının iştirak ettiği Vefa Yemeği, kamuoyunda  önemli övgüler almış, Ak Parti Genel Merkezi tarafından takdirle karşılanmıştır.

Geçtiğimiz günlerde, Ak Parti Hatay  İl Teşkilatının Antakya Serinyol’da  düzenlediği Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın da katıldığı çok kalabalık olan İftar Yemeği, organizasyon başarısı ile  olumlu not almıştır.

Başkanımız Ahmet Atıç’ın Ramazan Ayındaki hedefi, salon programlarından uzak sahada vatandaşın içinde olmak şeklindedir.

Teşkilatın kaptanı genç ve dinamik  Başkan Ahmet Atıç,  Hatay’da yine ilklere imza atarak,  bu yıl Ramazan Ayında düzenlediği Ramazan Paylaşmaktır, sloganıyla İlçe Teşkilatlarıyla birlikte  vatandaşın sofrasında bulunmaya devam etmektedir.

İlkler bununla da kalmamış,  yine Ramazan Ayında, Bölge Milletvekilleriyle ve  İlçe Teşkilatlarıyla gerek iftar, gerek ise ziyaretleriyle  Şehit Ailelerinin yanında olmayı bilmiştir.

Ayrıca, Hatay’ın 15 ilçesinde Teşkilatlarıyla  Şehitlerimiz için, Kur’an-ı Kerim okunarak, Hatim Duası yapılmasını sağlamıştır.

Ak Parti Hatay’ın tüm Teşkilatları, Ahmet Atıç Başkanlığında insanlarımızın üzüntülerine ve sevinçlerine ortak  olmayı kendilerine vazife saymışlardır. Halka hizmetin, Hakka hizmet olduğu düsturundan hiç bir zaman ayrılmamışlardır.

Ak Parti Hatay Teşkilatları, tüm birimleriyle  ilklerle buluşmaya devam edeceklerdir.

Hatay, Kutlu Yürüyüşte emin adımlarla yerini her zaman almaktadır.

Hedef 2023, geleceğin her zaman aydınlık olsun Güzel Türkiye’m…

About Süleyman GÖKSU

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.