Home / Siyaset / AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖKSU’NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖKSU’NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Spread the love

AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖKSU'NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Ak Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanı Sermin Göksu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı…

“Bir 24 Kasım Öğretmenler Gününü daha, kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Öğretmenler çocuklarımızı, yani geleceğimizi emanet ettiğimiz, her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan, gerekirse bu yolda canını ortaya koyan, bilimin ve aydınlık düşüncenin mimarlarıdır.

Öğretmenlerimiz her şeyin en iyisini en güzelini hak etmektedir. Sahip olduğumuz genç ve dinamik nüfusu işleyecek, cevherleri bulup ortaya çıkaracak ve Ülkemiz hizmetine sunacak kişiler öğretmenlerdir. Çünkü bir milleti çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak tek bir meslek vardır, o da öğretmenliktir.

Elbette Öğretmenlerimizin önemli problemleri vardır. Hükümetimizin bu konuda gerekli düzenlemeleri yapacağına inanıyorum.

Her çocuk, yetişen her nesil öğretmenlerimizin sevgi ve irfan yüklü kollarında olgunlaşmakta ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle en zor şartlarda bile, Ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip Ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutluyorum.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu gün aramızda bulunmayan öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum. Hasta Öğretmenlerimize acil şifalar diliyorum.”

About Hatay Haber

Hatayın Nabzı https://www.hatayinnabzi.com/

BU HABERİ OKUMAK İSTERMİSİNİZ?

Milletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük olduğunu gösterirler.

Spread the loveMilletvekili Ahrazoğlu: Umarım ki İslam ülkeleri ve diğer ülkeler Dünyanın da beşte 1’den büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.